Austrotherm Isı Yalıtımlı Kedi Evleri

Türkiye’nin pati dostu sosyal sorumluluk projesi başladığı günden bu yana, sokaktaki dostlarımıza sıcak ve korunaklı yuvalar sağlıyor. Her yıl düzenlediğimiz ‘’Austrotherm Isı Yalıtımlı Kedi Evi Instagram Yarışması’’na ilgi büyük. Sizlerden gelen 8500 Selfie, 1.000.000 görüntüleme, 600.000 etkileşim ile sevimli dostlarımız için sağladığımız 100’lerce kedi evi…

‘’Austrotherm Isı Yalıtımlı Kedi Evleri’’ Türkiye’nin birçok şehrinde, birçok sokak, park ve bahçede sevimli dostlarımızı yaz, kış olumsuz hava koşullarından koruyor.

Austrotherm patentli tasarımı olan ısı yalıtımlı kedi evleri EPS ısı yalıtım levhalarından üretilmektedir. Uzun ömürlüdür ve yıllarca kullanılabilir. Kapısı soğuk hava girişini minimuma indirecek şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Bu sayede içerideki ısının korunmasını sağlar. Güneşten ve sıcaktan korur, yağmura dayanıklıdır. Austrotherm Isı Yalıtımlı Kedi Evleri sokaktaki kedi dostlarımız için konforlu yuvalar sunar.

Binalarda ısı yalıtımının önemine dikkat çekmek, bu bilinci Türkiye’de olabildiğince fazla kişiye ulaşarak yaymak ve sokak kedilerini sıcak ve soğuk iklim şartlarından korumaya yönelik yapılmış olan Austrotherm Isı yalıtımlı kedi evleri ile ilgili yeni yarışmalarımızdan haberdar olmak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Isı yalıtımlı kedi evlerimizi yeniden sevimli dostlarımızla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.